top of page

Ekskluzywna Sesja Kobieca 2024
 

POCZUJ SIĘ wyjątkowo!

Poczuj się pięknie!

POCZUJ SIŁĘ kobiecej energii!

Witaj na mojej stronie!

Tutaj, w moim magicznym świecie fotografii, chciałabym zaprosić Cię do wyjątkowej podróży odkrywania siebie.

Niezależnie od tego, czy już poczułaś się pewnie w swojej skórze, czy też szukasz odrobiny pewności siebie, jestem tutaj, aby Cię wesprzeć na każdym kroku.

Moje sesje fotograficzne dla kobiet są znacznie czymś więcej niż tylko zwykłymi zdjęciami. To intymna podróż, podczas której razem odkrywamy Twoje piękno – zarówno to zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jako doświadczony fotograf, zobowiązuję się stworzyć dla Ciebie atmosferę pełną spokoju i zrozumienia. Chcę, abyś poczuła się wyjątkowo, bez względu na to, czy to Twoja pierwsza sesja czy też kolejna z wielu.

Pamiętaj, że każda kobieta jest wyjątkowa w swojej własnej drodze. To, co nas wyróżnia, to nie tylko nasze cechy zewnętrzne, ale także nasza indywidualność i historia, które sprawiają, że jesteśmy unikalne. Niech to będą blizny, piegi, czy nawet delikatne zmarszczki – one definiują naszą piękną historię i są częścią tego, co nas czyni wyjątkowymi.

Prawdziwe piękno nie polega na posiadaniu idealnego ciała, ale na akceptacji siebie i emanowaniu pozytywną energią. Jestem tutaj, aby uchwycić te magiczne momenty, kiedy czujesz się pewnie i pięknie w swojej skórze.

Zapraszam Cię do tej niezwykłej podróży odkrywania siebie. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia, które będą towarzyszyć Ci przez całe życie. Czas poczuć się wyjątkowo. Czas poczuć się kobieco. Czas poczuć się silnie

2K8A2918 copy.jpg

Pakiet Mini

* 5 zdjęć wysłanych na e-maila

* dodatkowe ujęcie -45

* czas sesji do 30min.

330

Pakiet Standard
* 8 zdjęć wysłanych na e-maila
* 8
odbitek tych samych zdjęć w formacie 15x21 cm
* kartka świąteczna w wersji cyfrowej
* dodatkowe ujęcie -40
* czas sesji do 30 min.

430 zł

Pakiet Premium
możliwość umówienia tylko w tygodniu dla rodzin potrzebujących więcej czasu na sesji
* 12 zdjęć wysłanych na e-maila
* 12
odbitek tych samych zdjęć w formacie 15x21 cm
* kartka świąteczna w wersji cyfrowej
* dodatkowe ujęcie -40
* czas sesji do 60 min.
 700 zł

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAPISÓW
Przy wiadomości do mnie podaj:
1. ilość i wiek dzieci,
2. wybrany pakiet
3. numer telefonu
4. e-maila do siebie,
Jedna sesja , dot. sesji jednej rodzinki. Jeśli potrzebujecie zdjęć wspólnych kuzynostwa, należy zapisać się na dwie sesje obok siebie, gdzie na końcu pierwszej, a na początku drugiej sesji robimy wspólne fotografie.

Terminy:
04.11-05.11.2023

Jak będzie w tym roku?

2K8A1143.jpg

Co roku staram się Was zaskoczyć pięknymi scenkami. Co roku stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Dobrze mnie już znacie i wiecie, że możecie mi zaufać. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W tym roku będzie tak samo. Mam nadzieję, że kolejny raz się nie zawiedziecie.


CO PLANUJĘ W TYM ROKU ???

TRZY zupełnie NOWE SCENKI

Scenka 1 - Magiczny pokoik
To już chyba tradycja - magiczny pokoik - ale, zupełnie nowy, klimatyczny, z mnóstwem światełek, kolor czerwony będzie królował. Sceneria idealna do rodzinnych kadrów. Będą tu pasować jasne ubrania, wełniane swetry, ciepłe skarpety. Ale również w kolorze czerwieni i zieleni.

Scenka 2 - Świąteczny sklepik
Bajkowa, świąteczna witryna sklepiku z zabawkami niczym z świątecznych filmów. Będzie to scenka aranżowana na scenkę zewnętrzną. Przydadzą się więc ciepłe nakrycia, szaliki, czapki, buty.

Scenka 3 - Glaumor
Scenka, zaplanowana z myślą o kadrach kobiecych, dla par, ale również rodzinnych. Tu zdecydowanie mile widziane stylizacje eleganckie, garnitury, suknie. Kolorystyka ubioru dowolna, wszystko będzie pasować.

Czekam na Wasze zgłoszenia i już nie mogę doczekać się, aby spędzić z Wami niezapomniane chwile podczas naszych Świątecznych Sesji Fotograficznych!

Do zobaczenia,
Elwira

bottom of page